Чи існує зло?

  • Оцініть матеріал!
    (0 голосів)

Професор в університеті задав своїм студентам таке питання.
- Все, що існує, створене Богом?


Один студент сміливо відповів:
- Так, створене Богом.
- Бог створив все? - Запитав професор.
- Так, сер - відповів チтудент.
Професор запитав:
- Якщо Бог створив все, значить Бог створив зло, раз воно існує. І згідно з тим принципом, що наші справи визначають нас самих, значить Бог є зло.
Студент притих, почувши таку відповідь. Професор був дуже задоволений собою. Він похвалився студентам, що він черговий раз довів, що віра в Бога це міф.
Ще один студент під няв руку і сказав:
- Можу я задати вам питання, професоре?
- Звичайно, - відповів професор.
Студент піднявся і запитав:
- Професоタе, холод існує?
- Що за запитання? Звичайно, існує. Тебі ніколи не було холодно?
Студенти засміялися над запитанням молодої людини. Молодий чоловік відповів:
- Насправді, сер, холоду не існує. У відповідності з законами фізики, те, що ми вважаємо холодом, у дійсності є відсутність тепла. Людину або предмет можна вивчити на предмет того, чи мають вони, і чи передають енергію. Абсолютний нуль (-460 градусів за Фаренгейтом) є повна відсутність тепла. Вся матерія стає інертною і нездатною реагувати при цій температурі. Холоду не існує.  Ми створили це слово, ノоб описувати те, що ми відчуваємо при відсутності тепла.
Студент продовжив:
- Професоре, темнота існує?
- Звичайно, існує.
- Ви знову неправі, сер. Темряви також не існує. Темрява в дійсності є відсутність світла. Ми можемо вивчити світло, але не темноту. Ми можемо використовувати призму Ньютона, щоб розкласти біле світло на безліч кольорів і вивчити різні довжини хвиль кожного кольору. Ви не можете виміряти темноту. Простий промінь світла може увірватися у світ темряви та освітити його. Як ви можете довідатися, наскільки темним є який-небудь просツір? Ви вимірюєте, яку кількість світла представлено. Чи не так? Темрява - це поняття, яке людина використовує, щоб описати, що відбувається при відсутності світла.
В кінці кінців, молодий чоловік запитав професора:
- Сер, зло існує?
На цей раз невпевнено професор відповів:
- Звичайно, як я вже сказав. Ми бачимо його щодня. Жорстокість між людьми, безліч злочинів і насильства по всьому світу. Ці приклади є не чим іншим, як проявом зла.
На це студент відповів:
- Зла не існує, сер, або, принаймні, його не існує для нього самого. Зло - це просто відсутність Бога. Воно схоже на темряву і холод - слово, створене людиною, щоб описати відсутність Бога. Бог не створював зла. Зло - це не віра або любов, які існують як світло й тепло. Зло - це результат відсутності в серці людини Божественної любові. Це на кшталт холоду, який наступає, коли немає тепла,  або на зразок темноти, яка наступає, коли немає світла ...

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі