Чи існує зло?

  • Оцініть матеріал!
    (0 голосів)

Професор в університеті задав своїм студентам таке питання.
- Все, що існує, створене Богом?


Один студент сміливо відповів:
- Так, створене Богом.
- Бог створив все? - Запитав професор.
- Так, сер - відповів チтудент.
Професор запитав:
- Якщо Бог створив все, значить Бог створив зло, раз воно існує. І згідно з тим принципом, що наші справи визначають нас самих, значить Бог є зло.
Студент притих, почувши таку відповідь. Професор був дуже задоволений собою. Він похвалився студентам, що він черговий раз довів, що віра в Бога це міф.
Ще один студент під няв руку і сказав:
- Можу я задати вам питання, професоре?
- Звичайно, - відповів професор.
Студент піднявся і запитав:
- Професоタе, холод існує?
- Що за запитання? Звичайно, існує. Тебі ніколи не було холодно?
Студенти засміялися над запитанням молодої людини. Молодий чоловік відповів:
- Насправді, сер, холоду не існує. У відповідності з законами фізики, те, що ми вважаємо холодом, у дійсності є відсутність тепла. Людину або предмет можна вивчити на предмет того, чи мають вони, і чи передають енергію. Абсолютний нуль (-460 градусів за Фаренгейтом) є повна відсутність тепла. Вся матерія стає інертною і нездатною реагувати при цій температурі. Холоду не існує.  Ми створили це слово, ノоб описувати те, що ми відчуваємо при відсутності тепла.
Студент продовжив:
- Професоре, темнота існує?
- Звичайно, існує.
- Ви знову неправі, сер. Темряви також не існує. Темрява в дійсності є відсутність світла. Ми можемо вивчити світло, але не темноту. Ми можемо використовувати призму Ньютона, щоб розкласти біле світло на безліч кольорів і вивчити різні довжини хвиль кожного кольору. Ви не можете виміряти темноту. Простий промінь світла може увірватися у світ темряви та освітити його. Як ви можете довідатися, наскільки темним є який-небудь просツір? Ви вимірюєте, яку кількість світла представлено. Чи не так? Темрява - це поняття, яке людина використовує, щоб описати, що відбувається при відсутності світла.
В кінці кінців, молодий чоловік запитав професора:
- Сер, зло існує?
На цей раз невпевнено професор відповів:
- Звичайно, як я вже сказав. Ми бачимо його щодня. Жорстокість між людьми, безліч злочинів і насильства по всьому світу. Ці приклади є не чим іншим, як проявом зла.
На це студент відповів:
- Зла не існує, сер, або, принаймні, його не існує для нього самого. Зло - це просто відсутність Бога. Воно схоже на темряву і холод - слово, створене людиною, щоб описати відсутність Бога. Бог не створював зла. Зло - це не віра або любов, які існують як світло й тепло. Зло - це результат відсутності в серці людини Божественної любові. Це на кшталт холоду, який наступає, коли немає тепла,  або на зразок темноти, яка наступає, коли немає світла ...

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найближчі паломництва