Парафіяльна газета

Мета видання - свідчення про віру і життя по вірі у сьогоденні.

Основна аудиторія газети - прихожани храму с.Зазим'є (друковане видання) та широкий загал інтернет-користувачів (електронна версія). Газета знайомить прихожан з основами віри, святами, благочестивими традиціями, а також веде літопис рідного для зазимців приходу - Свято-Воскресенського храму.

Газета відкрита для співробітництва з православними авторами і всіма, хто бажає допомогти в наших добрих починаннях.

"Зазимський Благовісник" видається на пожертвування прихожан, а тому розповсюджується безкоштовно. Редакція буде намагатися робити видання більш цікавим, об'ємним і якісним.

На сайті завжди можна скачати будь-який номер.

Грудневий номер містить інформацію про парафіяльне життя і новини, зокрема про захід вшанування пам'яті розстріляного органами НКВС у 1937 р. настоятеля нашого храму священника Михаїла Под'єльського, стаття митрополита Антонія про правила Нового року, в кінці номеру є розклад богослужіння на січень 2021 року,  та молитва на Новий рік.

Номер вийшов з друку на храмове свято святих апостолів Петра і Павла і знайомить читача з життям святих апостолів. Також газета розповість про наметовий дитячий табір, який пройшов на лузі, про кадіння і інше.


Переглянути Зазимський Благовісник №20

Номер про Різдво Христове, про патріотизм Церкви та про православне життя у селі Зазим'є.

Переглянути Зазимський Благовісник №18

Нарешті вийшов з друку свіжий номер газети Зазимський Благовісник. До вашої уваги у цьому випуску пропонуємо матеріали, які допоможуть зорієнтуватися на шляху до Бога. Після прочитаня випуску Ви дізнаєтеся як потрібно читати Біблію, хто такий духівник і для чого він потрібний, як знайти своє місце у парафії. Крім того Ви замислитеся, чи насправді ми живемо по православному в нашій "ナристиянській" країні. Літопис Зазим'я та фотографії із життя парафії зроблять випуск цікавішим і близьким. Запрошуємо до читання!

Переглянути Зазимський Благовісник №12

В номері затронуті питання пришестя у світ земний Сина Божого, чи потрібно ходити до церкви. Тут мітиться унікальне інтерв'ю зазимського сільського голови Спичак Л.В. Сторінка виховання розкаже про причини обману дітей. Викривається брехливість вчення секти Свідкі Єгови. Передостання сторінка "Жартома про не серйозне" розповідає смішні історії із церковної практики пов'язані з марновірством. Міститься традиційний літопис Зазим'я.

Переглянути Зазимський Благовісник №11

На Пасху вийшов з друку десятий випуск парафіяльної газети "Зазимський Благовісник". У номері розміщено матеріал про значення і святкування Пасхи Христової, стаття про парафіяльне життя Зазимського храму, біографія архієпископа Павла (Суботовського), роздуми про сучасне козацтво, традиційна сторінка виховання, хроніка парафіяльного життя, а також багато іншого цікавого.

Переглянути Зазимський Благовісник №10

В номері в більшій мірі відображається життя храму: паломницька поїздка парафіян до Любеча, святкування осінньогого храмового свята, Святитель Миколай завітав у Зазим'є. Розповідається в номері також по святки, різдвяні і хрещенські традиції, вірш зазиської поєтесси Ольги Щиголь про Різдво Христове занурює читача в давнє родинне святкування. Наукова стаття про докази існування Бога показує невіруючим хибність їх невірства, а слабо-віруючих укріпить у вірі. Популярною стала рубрика сімейного виховання, в цьому номері читач знайомиться з причинами сімейних конфліктів і впливом їх на дітей.

Переглянути Зазимський Благовісник №9

Під час святкування храмового свята "Чудо Архистратига Божого Михаїла" 19 вересня було представлено восьмий номер парафіяльної газети. В номері головною темою є ангельський світ і іконографічне його зображення. Також цікавим є матеріал про Біблію (написаний сучасною мовою для сучасності) крім того розглядається актуальне питання - кого в храмі слухати, також коタисною буде для батьків сторінка про виховання свого чада. Унікальним для видання є вірш зазимської поетеси "Кип'ячка. легенда нашого краю", який розповідає про древню легенду Зазим'я - виникнення святого джерела "Кип'ячка".

Переглянути Зазимський Благовісник №8

Головна тема – свято П'ятидесятниці. Також в номері: що означає бути святим, біографія зазимського священика Кирила Булавчика, продовження статті єп.Каліста (Уера) про мучеництво, вчення церкви про хресне знамення, репортах 60-літнього ювілею о.настоятеля. Просимо до читання свіжого номеру.

Переглянути Зазимський Благовісник №7

До уваги читачів Зазимського Благовісника! Вийшов Пасхальний шостий номер газети. Головна тема – Воскресіння Христове і значення його в нашому житті. Також важливе і цікаве в номері: історичні досліждення факту воскресіння, привітання отця-настоятеля з 60-літтям, розглядається проблема церковного і світського календарів і дата святкування Пасхи, біблійний погляд на десятину і стаття сучасного богослова єп.Каліста (Уера) про подвиг мучеництва.

Переглянути Зазимський Благовісник №6

На свято Винесення Хреста Господнього було видано другий номер парафіяльної газети "Зазимський Благовісник". В цьому випуску читач ознайомиться із святом Винесення Хреста Господнього, дізнається про мучеників макавейських, загляне в історію православного Зазим'я, навчиться церковного етикету і почитає поезію зазимської поетеси Ольги Щиголь.

Переглянути Зазимський Благовісник №2

На свято Святої Трійці було презентовано перший номер приходської газети "Зазимський Благовісник". Метою видання буде - свідчення про віру і життя по вірі у сьогоденні. Також газета буде знайомити прихожан з основами нашої віри, святами, благочестивими традиціями, а також вести літопис рідного для зазимців приходу - Свято-Воскресенського храму.

Переглянути Зазимський Благовісник №1