У парафії села Зазим'є на Броварщині показано виставу про віруючого-невіруючого Фому

  • Оцініть матеріал!
    (0 голосів)

У Духовно-Просвітницькому центрі с. Зазим'є відбулася вистава "Хома". За основу цієї вистави взятий Євангельський сюжет про апостола Фому, його вагання та шлях до віри.

Актова зала була переповнена парафіянами, дітьми, гостями, учнями недільної школи Зазимського храму. Глядачі в повній тиші спостерігали за дійством, яке майстерно виконували молоді актори дитячої театральної студії "Радощі", яка працює при Духовно-просвітницькому центрі Кафедрального собору в честь Воскресіння Христового м. Києва.

Художній керівник студії Дудко Сергій Віталійович говорить, що першочерговим завданням студії є духовно-просвітницьке виховання, творчий комфорт та сумлінне ставлення учасників один до одного. Тому що театр – це організм, в якому всі учасники повинні бути на своєму місці та пов’язані між собою єдиною ціллю! А ціль для православної людини є спасіння. І дуже добре, що ти ще дитина!

По завершенні вистави настоятель храму Воскресіння Христового протоієрей Олександр Генераленко побажав "Радощам" творчих успіхів та благословив кожному актору на пам'ять диск з документальним фільмом про с. Зазим'є.

У свою чергу керівник Недільної школи с. Зазим'є ієрей Анатолій Слинько підмітив іскорки віри в очах молодих акторів, та побажав збирати своїм талантом побільше глядачів, а це дасть можливість запалювати вогонь віри у воскреслого Господа.

Після вистави юних акторів нагодували ситним обідом та провели до древньої місцевої святині - джерела "Кип'ячка", де явилася ікона Богородиці. Тут діти разом помолилися до Божої Матері, отримали благословення від священика, були окроплені святою водою із цього дивного джерела та з позитивним настроєм повернулися додому.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі