У Зазим’ї відбувся інтелект-ринг для православної молоді «Світло пізнання»

  • Оцініть матеріал!
    (0 голосів)

25 червня 2013 року у Духовно-Просвітницькому центрі с. Зазим’є з нагоди 1025 річчя Хрещення Русі відбувся інтелект-ринг “Світло пізнання” для православної молоді – учнів недільних шкіл. У грі брали участь діти недільних шкіл с. Зазим'є та с. Заворичі Броварського району. Організаторами заходу були Броварське вікаріатство Київської єпархії УПЦ та Броварська районна держадміністрація.

У заході взяли участь вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій, благочинний першого Броварського благочиння прот. Олександр Левчук, настоятель Зазимського храму прот.Олександр Генераленко, перший заступник Броварської районної адміністрації Кушкин Василь Михайлович та Зазимський сільський голова Спичак Людмила Валентинівна. Напочатку гри Преосвяще­нний  владика Феодосій  передав благословення Блаженнійшого Митрополита Володимира учасникам гри та сказав, що Блаженнійшому владиці приємно було чути, що така гра проводиться на Броварщині.

Змагання у грі передбачало почергову участь команд-учасників у 7-м турах: бліц-турнір, в якому знавці показали знання тексту Нового заповіту, питання про картину, де молоді люди побачили зв'язок між релігією та мистецтвом, Один за всіх (питання до одного представника команди на теми Старого заповіту та краєзнавства), іконографія, відео запитання, таємна скринька та питання від команди-супротивника.

Були навіть музичні паузи, які заповнював дитячий ансамбль " Перепілочка" с. Зазим'є.

Всіх учасників організатори пригостили чаєм з пиріжками, а команда-переможець майстерно вико­нала для присутніх музичний номер.

Хоча і перемогла команда Заворичів, проте, як зазначили організатори, переможених и переможців тут бути не могло, адже всі отримали подарунки та масу позитивних емоцій, а головне – спілкування та бажанням зустрічатися.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі