Якщо “накипіло в душі”

  • Оцініть матеріал!
    (0 голосів)

Часто в сім’ях під час непорозуміння і складних ситуацій виникають конфлікти. Причинами є домашні обов’язки, діти, гроші, відсутність уваги і так далі. 

Відмінною タисою конфліктів в сім’ї є повторюваність ситуації. Іноді здається, що дане питання вже вичерпане і подружжя прийшло до якогось спільного рішення, але через деякий час конфлікт виникає знову. Це відбувається тому, що справжня причина сімейних конфліктів криється не у певному питанні чи вчинку, а зовсім в іншому.

Наприклад, якщо жінка відчуває, що чоловік приділяє їй недостатньо уваги, надмірно займаючись своїми справами, у її душі назріває протест, а приводом для «виплеску» такого протесту може бути будь-яка дрібниця, будь-яке слово, вчинок, ситуація. І тому, коли дружина починає щось бурхливо висловлювати чоловікові, спалахувати і звинува­чувати його у всьому, насправді це образи, що як кажуть «накипіло всередині». Але такі випадки не є вирішенням проблеми, а іноді навіть навпаки. І тому чоловіки розгублюються від такої кількості емоційної інформації, тому їх дратують жінки, які весь час кричать чи плачуть. Чоловік не розуміє, чому так поводиться дружина, адже сваритися почали через дрібницю.

І оскільки справжня причина сварки не з’ясована, а чоловіки не можутフ зрозуміти, що зараз у душі жінки спливли всі накопичені образи. Такі конфлікти шкідливі. З часом жінка починає сприймати їх як невід’ємну частину життя. Наростаюча образа переходить у роздратування на те, що нічого не змінюється у стосунках. Потім це роздратування переходить в злість. На цій стадії жінку починає дратувати те, як чоловік їсть, розкладає речі, розмовляє. І непомітно дружина починає озлоблюва­тися, а злість не сприяє розквітанню любові і взаєморозуміння. Злість на чоловіка вбиває любов і пошану до нього. Дружина не може бути відкритою з нᄌм, ділитися чимось сокровенним. Тому жінці не потрібно накопичувати образи, а краще своєчасно поділитися своїми переживаннями з чоловіком. Не треба соромитися обговорювати один з одним свої почуття, і, звичайно, без взаємних звинувачень, потрібно знатися не на тому, хто винен, а знайти джерело образи і конфлікту. Потім пробачити образи, залишати їх у минулому і не повертатися до них.

Дорогі жінки, не намагайтеся з’ясовувати стосунки з роздратованим, втомленим, голодним чоловіком. Не вимагайте від чоловіка негайної реакції на свої сᄏова, йому треба час на роздум. І пам’ятайте, за вашою образою, гнівом, досадою ховається любов, яка з’єднала вас. Не дайте їй померти, піти, залишивши після себе смуток в серці і порожнечу.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найближчі паломництва