У Духовно-просвітницькому центрі с.Зазим’є відбувся перегляд фільму про Афон

  • Оцініть матеріал!
    (1 Голосувати)

22 березня, з ініціативи Інформаційно-просвітницького відділу Бориспільської єпархії у Духовно-просвітницькому центрі Свято-Воскресенського храму села Зазим’є в рамках проведення виставки грецького фотохудожника Костаса Асіміса «Наш Афон» відбувся показ фільму Паломницького Центру УПЦ «Афон – вершина світу». Перед демонстрацією всі присутні отримали можливість поспілкуватися з автором сценарію і режисером фільму, журналістом Олександром Ворсіним, який розповів вражаючі факти про життя Святої гори та її дивовижних благочестивих жителів – монахів.

На Афоні як ніколи відчувається близькість людини з Творцем, невимовна милість Господня до Свого творіння. Як йдеться на офіційному сайті Паломницького центру, «Півострів у Східній Греції відомий на весь світ як «держава ченців» і земний уділ Богородиці. Історія свідчить, що Пресвята Діва опинилася на березі Афонської гори з волі випадку, коли на морі піднялася сильна буря. Ступивши на землю, населену язичниками, Діва Марія силою Своєї проповіді і численними чудесами звернула місцевих жителів у християнство. А залишаючи півострів, благословила його народ» http://pilgrims.in.ua.

Завдяки фільму «Афон – вершина світу» всі присутні змогли глибше відкрити для себе цю тисячолітню святиню Православ’я, замислитися про духовне та отримати частинку Божої благодаті, якою завдяки заступництву Божої Матері та подвижницькому молитовному подвигу монахів так багата Свята гора Афон.

Нагадаємо, у березні виставку «Наш Афон», що є просвітницьким проектом галереї «Соборна», приймає Бориспільська єпархія, а саме Духовний центр Свято-Воскресенського храму села Зазим’є Броварського благочиння. Фотовиставка грецького фотохудожника Костаса Асіміса з часу її передання галереї «Соборній» вперше покинула межі Києва.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі