Які іграшки розвивають дитину?Коли родина виховує дитину, всі близькі люди стараються подарувати малятку хороші іграшки. Деколи такими іграшками бувають аркади на планшетах, забавки в Інтернеті, котрі не приносять користі для інтелектуального розвитку дитини. Що потрібно купувати чаду, що воно виросло кмітливим, розвиненим і розумнішим за інших дітей?

Малята до трьох років

В наймолодшому віці потрібно розвивати дрібну і звичайну моторику у дитини. С цим завданням легко впораються іграшки, котрі пропонує Інтернет магазин дитячих товарів по вигідним цінам. Серед них – різноманітні забавки, які дуже цікавлять малятко – крутилки, брязкальця, примітивні мозаїки, набори для малювання, іграшкові музичні інструменти, тощо. Головне – підібрати іграшки, які будуть зрозумілими для дитини до трьох років.

Також важливо розвивати творчі навики свого чада. С цією метою можна купити здесь міні-конструктори, замальовки, набори по техніці “Зроби сам”. Сучасні діти легко освоюють нові знання і справляються зі, здавалося б, складними для їхнього віку завданнями.

Іграшки для дітей дошкільного віку (3-5 років)

В цьому віці діти починають активно цікавитись електронікою та Інтернетом. Однак, їх потрібно відучити від онлайн забавок і купити для них не менш захоплюючі іграшки.

  • Для розвитку логіки і математичного мислення, рекомендується придбати тут https://kidsstore.com.ua/uk/ для малюка мозаїки,конструктори, інтерактивні іграшки. Вони послужать першою сходинкою-підготовкою до шкільного періоду.
  • Щоб малюк краще концентрував свою увагу, був всидливим і кмітливим, можна купити тематичні головоломки і аплікації. Тематика повинна бути максимально цікавою для вашої малечі. Наприклад, якщо дитина обожнює комікси, то купувати їй потрібно головоломки саме по цій тематиці.

В дошкільному віці уже потрібно навчати дитину базовим знанням музичних інструментів, розвивати художні навики, а також не буде лишнім віддати дошкільнятко на танці чи в спортивну секцію.

Діти шкільного віку

Щоб навчання в школі не здавалося для дитини нудним, необхідно купувати їй спеціальні іграшки-помічники. Наприклад, дитина набагато охоче вивчить тваринний світ в яскравій енциклопедії, ніж в шкільному підручнику. Тільки за допомогою ігрових методик, дитину можна і далі зацікавлювати в вивченні нового матеріалу.

Купити товари для дітей недорого можна на сайті маркету “КідСторі”.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться