Годинники Casio – пристрої, що навчають цінувати час (і не тільки)Останнім часом люди практично перестали носити годинники на руці, бо майже у всіх є тепер мобільні телефони, за якими також можна пильнувати за плином часу. Та годинники – то ж зовсім інша річ, особливо, якщо мова заходить за продукцію, що випускають під цим відомим брендом. Говорячи так, ми маємо на увазі, звісно ж, годинник Casio.

Короткий екскурс в історію компанії

Засновником цієї компанії є людина, чиїм прізвищем її названо. То був інженер-технолог з країни Висхідного Сонця. Завдяки йому, фірма почала виробляти спочатку електромеханічний калькулятор, перейшовши врешті-решт до випуску електронних моделей. Потім вся увага була приділена розробці та реалізації проекту з випуску наручних годинників Casio-tron, а вже десять років потому стався справжній помітний революційний прорив компанії, що визначив подальшу її долю.

Спеціалістами було створено годинник G-Shock, що базувався на принципі трьох десяток: витримував падіння на тверду поверхню з висоти десяти метрів, тиск атмосфери у 10 бар та працював на одній батарейці мінімум одне десятиріччя. Тим самим стандарти було задано дуже високі, і з тих пір компанія працювала так, щоби їх тільки підвищувати. Треба сказати, що це їй у повній мірі вдалося: ім’я бренду стало всесвітньовідомим, продукція користується небувалим попитом, а її стандарти якості тільки зростають.

Асортимент годинників Casio

Годинники цієї торгової марки виробляють для дорослих та малих, підлітків та молоді, чоловіків та жінок, людей, що полюбляють тихе розмірене життя, або ж активно займаються екстремальними видами спорту. Виготовлені за інноваційними технологіями на найсучаснішому обладнанні із найліпших матеріалів, оформлені у різних стилях, щедро наділені додатковими функціями, вони розкуповуються в момент. Різні за розмірами та формою, на ремінцях зі штучної чи натуральної шкіри або ж на браслетах зі сталі/титану з позолотою або срібним покриттям, деякі з них мають витончений та елегантний вигляд. Та є і такі моделі, чий корпус та ремінець зроблено із полімерів. Вони радше підходять якраз молодим спортсменам. Годинники Casio можуть не тільки показувати час, дату, фази місяця, схід сонця. Вони вимірюють тиск людини та її температуру, кількість калорій, що потрапляють з їжею в її організм, або спалюються під час фізичних навантажень. Можуть слугувати в якості компаса, альтиметра, барометра, глибино- та секундоміра. У найближчому майбутньому компанія планує заяйнятися випуском «розумних» годинників, і ми їй щиро бажаємо успіху.

Дата публикации: 21.09.17


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться