Як правильно виховувати дитинуПравильне виховання дітей - виховання, побудоване на основі правил і йде в потрібному напрямку.

У будь-якій справі є свої правила: і в русі на дорозі, і в справі виховання. Діти повинні знати правила життя, а батьки - правила виховання.

Чоловічий і жіночий підхід у вихованні дітей мають свої особливості. Чоловік підхід - скоріше вимогливість. Жіночий підхід - інший, частіше це ідеологія невихованості », ідеологія« просто жити з дитиною, просто любити дитину ». Можливо, саме в силу цієї причини ідея правильного виховання ближче чоловікам і не з такою охотою приймається жінками.

Правильне виховання привчає дитину до розумних заборонам. Світ, в якому живе дитина, повинен бути просторий для нього, але захищати і дитини, і оточуючих від проблемної активності дитини. Добре, коли у дитини є одночасно і відчуття свободи, і розуміння розумних меж. Заборони повинні бути стабільними, строгими і зрозумілими. Якщо дитині все забороняють, але заборони «солом'яні» - дитина привчається заборони не поважати. Якщо заборони численні, незрозумілі і непередбачувані, в такому світі дуже важко орієнтуватися. Численні заборони роблять світ дитини маленьким і тісним, в такому світі важко жити. У відповідь на прохання дитини перше бажання люблячого батька - бажання вирішити, але другим пунктом - батьки повинні подумати. Якщо правильно все-таки дитині відмовити, то потрібно - відмовити. Спокійно і твердо сказати немає - це нормально і є природним правом старшого. При цьому буває корисно пояснити, за яких умов бажання дитини може бути здійснено. Ми пропонуємо корпоративні тренінги з продажу, а також, тренінги для батьків, як виховувати дітей.

У зоні свободи (в зоні дозволів) дитини повинна вести лінія переваги найкращого вибору. Дитина вдячний, коли в зоні свободи його не кидають, а пропонують те, що найбільш переважно. Наче ведуть за руку найкращим шляхом. Це гра, залучення. - не насильство, але ведення дитини по найкращому маршруту.

Виховувати - значить прищеплювати дітям не цілком природні для них речі. Забиратися, чистити зуби, йти в ліжко, робити домашнє завдання - це далеко не завжди приносить дітям задоволення. Якщо вдається зробити ці справи цікавими, привабливими для дітей - це удача, але якщо такий маневр не вдався, діти швидше за все, почнуть чинити опір тому, що від них хочуть старші. Що робити? Див. >

Основні пункти, за якими визначається, виховання йде правильно чи криво:

  1. Контакт з дитиною. Переконаність у тому, що дитина хороший завжди!
  2. Негатив лише вимушений, він не є типовим. Не бити! Розуміти.
  3. Позитивне ставлення переважно. похвала
  4. Свобода є!
  5. Експерименти підтримуються
  6. Помилки дитиною допускаються, але виправляються (у міру сил) самою дитиною. Див.
  7. Енергетика вихователя

При правильному вихованні переважно використовуються наступні методи:

Це природний фон правильного виховання. Лайка, чарівний пендель, шльопанці по попі і загрози відшмагати при правильному вихованні не використовуються або використовуються як виняток, в крайніх ситуаціях.


Предыдущая статья
Следущая статья


Вернуться