• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Любовь – расстройство

Любовь – расстройство

Есть такая организация, которая должна охранять здоровье во всемирном масштабе. ВОЗ называется. Мы бы про нее и не знали, и не думали, если бы она нас в последние годы не пугала атипичной пневмонией, птичьим гриппом и прочими глобальными угрозами. Но думаем мы о ней или нет, а организация это серьезная. Как внутри живого вулкана что-то бурлит и скрыто от глаз происходит, а потом раз – и даст о себе знать, так и серьезные организации существуют вроде бы незаметно, пока раз – и не заявят о себе громко и сногсшибательно. Великая ВОЗ недавно вынесла суждение о любви и квалифицировала ее, как психическое расстройство.

Детальніше...

Високе звання – батько

Високе звання – батько

Батьківська любов і турбота — явище складне. Тато, на відміну від мами, не має з малюком такого міцного генетичного зв’язку, тому, найчастіше, у нього погано виходить любити свою дитину просто за те, що вона є. Хороші стосунки з батьками — результат плідного спілкування між дитиною і батьком. Багато чоловіків слабо уявляють, як поводитися з маленькою дитиною, вважають, що поки вона не виросла, виховувати її повинні мама або бабуся. Це неправильно, дитина потребує чоловічого виховання завжди.

Детальніше...

Сімейний бюджет або Як управляти фінансами в родині?

Сімейний бюджет або Як управляти фінансами в родині?

Фінансова сфера – часто є питанням дискусії молодят та навіть сімейних пар з досвідом. Не рідко саме відмінності у поглядах на фінанси, різні підходи до грошей та управління ними стають підґрунтям для проблем та родинних конфліктів. Як управлマти сімейним бюджетом?

Детальніше...

Слово за слово

Иерей Алексей Агапов

Люди выстраивают отношения с помощью слов. Словами можно решить проблему — а можно создать. Словами можно успокоить или ранить. От того, что, когда и как говорят муж и жена, зависит атмосфера в семье, и как следствие, семейное счастье. О культуре ᄐежличностного общения рассуждает иерей Алексий АГАПОВ — настоятель  храма  Архистратига Божия  Михаила (г. Жуковский), выпускник филфака МГУ, преподаватель церковнославянского языка.

Детальніше...

10 способів зупинити дитячу істерику

10 способів зупинити дитячу істерику

Перш ніж розповідати про те, як боротися з капризами та істериками, потрібно нагадати головне: Дитина має право плакати, коли їй сумно, коли вона втомилася, скривджена або просто так. Ці сльози важливі і потрібні, тому в більшості випадків варто дати малюкові поплакати. І все-таки, іᄑоді дорослим важливо, щоб дитина не плакала. Хоча істерику зупинити практично неможливо, можна не дати їй початися. Як це зробити:

Детальніше...

Про «это» – православным

Про интимную жизнь

Про интимную жизнь чаще говорят на исповеди, чем на проповеди. В то время, когда весь мир талдычит о «сексуальной свободе», кажется лишь православные связаны великим «заговором молчания», некой страшной омертой. Может показаться, что, спроси православного, что значит «секс», немедленно усᄏышишь в ответ: «Это цифра шесть по-немецки». Многих удивит, что говорить об этой стороне жизни отважился монах. Причина проста.

Детальніше...

Послух — камінь спотикання

Послух — камінь спотикання

У сучасному світі все складніше стає виховувати дитину, основуючись на християнських цінностях. Адже звідусіль віють вітри змін, що руйнують моральні заборони та норми. Отже, все важливішим стає, щоб гучніше і сильніше звучав голос совісті, й виразнішим було розуміння, згідно з якими цінностями ми будуємо родину, виховуємо дитину.

Детальніше...

Чому діти обманюють?

Чому діти обманюють?

Дитина обманює. Обманює свідомо, систематично, натхненно. Ви розумієте це, але не надаєте належного значення. І марно. Зараз ще є час розібратися в ситуації, але завтра може бути пізно, і ситуація, на яку ви можете вплинути сьогодні, завтра може стати вам непідконтрольною. Нерідко у дитячої брехні є чітка мета, вона відповідає психологічним потребам дитини. Інтерпретуючи світ, діти вчаться розуміти його закономірності та нюанси. Змінюючи реаᄏьність, вони несвідомо захищають себе від конфліктів і тривожних ситуацій. Однак батьків має насторожити, якщо брехня увійшла у звичку.

Детальніше...

Поради батькам

Поради батькам

Втішайте свою дитину.
Коли дитина з вами розмовляє, слухайте співчутливо й уважно.
Визначте чіткі та тверді умови для дитини.
Не скупіться на нагороду — похвалу чи поцілунок.
Не втрачайте почуття гумору.

Детальніше...

Ребенок разъединяет?

Ребенок разъединяет?

Ну вот, малыш научился ходить, и, казалось бы, весь такой сложный и энергоемкий период как младенчество позади. Родителям можно было бы вздохнуть, вспомнить друг о друге и начать радоваться жизни. Но не тут-то было…

Детальніше...