• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Свято останнього дзвоника в Зазим'ї

Свято останнього дзвоника в Зазим'ї

У Зазимському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Броварського району традиційно священики беруть участь у загальношкільних заходах і святах. Так цього року настоятель Свято-Воскресенського храму протоієрей Олександр Генераленко та клірик храму протоієрей Анатолій Слинько благословили проведення випуску в дитячому садочку, початковій та середній школі. На святі Останнього дзвоника священики взяли участь в останньому уроці 11-класу. Цього року випускники перед випускним вечором молилися в древньому сільському храмі. У зазимській школі сьогодні навчається понад 200 учнів. Протягом 10-ти років у кожному класі викладається предмет "Християнська етика". Великі християнські свята школа проводить спільно із зазимською парафією.

Різдво Христове

Різдво Христове

Після святкового богослужіння 7 січня в актовій залі Духовно-просвітницького центру села Зазим'є діти недільної школи показали виставу на тему Різдва Христового. Перед виставою клірик храму протоієрей Анатолій Слинько розповів глядачам про зміст свята. По завершенні свята всі діти отримали подарунки.

До всесвітнього Дня волонтера

До всесвітнього Дня волонтера

Бути волонтером – це отримати в подарунок від життя чарівну скриньку для скарбів, яку можна наповнювати досвідом, навичками, гарними справами, справжніми друзями, усвідомленням, яке цінне життя. А для її наповнення потрібно просто робити  безкорисливо добрі справи.

При зазимському Духовно-просвітницькому центрі почала свою роботу Школа волонтерів

При зазимському Духовно-просвітницькому центрі почала свою роботу Школа волонтерів

У селі Зазим'є при Духовно-просвітницькому центрі Свято-Воскресенського храму села Зазим'є почала свою роботу Школа волонтерів, метою якої є добровільна допомога всім, хто її потребує, творення добра, для того щоб світ став кращим. Навколо спільної благородної мети об'єдналися школярі місцевої школи, викладачі, духовенство.

Почалися заняття в Зазимській недільній школі

Почалися заняття в Зазимській недільній школі

У неділю, 4 жовтня розпочала свою роботу недільна школа Свято-Воскресенського храму села Зазим'є Київської області. Під час Божественної літургії діти причастилися святих Тіла і Крові Христових, а після богослужіння всі діти разом із батьками взяли участь в офіційному відкритті нового навчального року.

Вийшов 19-й номер парафіяльної газети Зазимський Благовісник

Вийшов 19-й номер парафіяльної газети Зазимський Благовісник

До уваги віруючих пропонуємо серпневий 19 - й номер парафіяльної газети Зазимський Благовісник, яка друкується з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського.

Основна тема номеру - святкування 150-річчя Свято-Воскресенського храму у селі Зазим'є, яке очолили Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший митрополит Онуфрій та керуючий Бориспільською єпархією, Високопреосвященніший митрополит Антоній. Читайте хроніку подій та дивіться фотографії. Продовжуючи головну тему номера, автори газети знайомлять читача з головним ктитором, історією будівництва та буттям храму. Також у номері присутня фотохроніка життя парафії. Читайте про монастирський скит, який нещодавно почав своє життя на зазимській землі та про таке явище як "cестринство милосердя" і як воно повяз'ане із Зазим'ям.

Переглянути Зазимський Благовісник №19

 

Недільна школа Зазимської парафії завершила навчальний рік

Недільна школа Зазимської парафії завершила навчальний рік

24 травня 2015 року недільна школа Свято-Воскресенського храму села Зазим'є завершила навчальний рік. У неділю після завершення Божественної літургії діти і педагогічний колектив школи зібралися в храмі для того, щоб отримати благословення та почути напутнє слово священиків.

У спортивному клубі зазимської парафії відбувся районний боксерський турнір

У спортивному клубі зазимської парафії відбувся районний боксерський турнір

1 травня 2015 р., у боксерській залі спортивного клубу «Патріот», який діє на базі Духовно-просвітницького центру Свято-Воскресенського храму села Зазим'є, відбувся боксерський турнір: «Відкрита першість Броварського району серед дітей 2003 – 2006 років народження». Близько ста юних «бійців» із різних куточків Броварщини та Київщини приїхали до цього придеснянського села, щоб показати свої вміння.

Вийшов черговий номер парафіяльної газети Зазимський Благовісник №18

Зазимський Благовісник №18

Номер про Різдво Христове, про патріотизм Церкви та про православне життя у селі Зазим'є.

Переглянути Зазимський Благовісник №18

Зазимці молилися за Україну на Святій землі

Зазимці молилися за Україну на Святій землі

З 21 по 28 вересня 2014 р. в Ізраїлі перебувало близько тисячі паломників з України, які відвідали Єрусалим, Віфлеєм, Назарет, Капернаум та інші міста, пов'язані з Біблійною історією. Також віряни мали можливість зануритись у води річки Йордан, в якій прийняв хрещення Господь наш Іісус Христос. Головною темою молитв паломників був мир у нашій українській державі. Священики читали спеціальну молитву за Україну біля головних святинь християн - біля Голгофи та Гробу Господнього, на горі Фавор, де преобразився Христос, та у в'язниці, де тримали засудженого на страту Христа. Молитви були щирими та діяльними, оскільки кожен відчув свою відповідальність та повернувся в Україну із впевненістю, що Господь не залишить людей, які до Нього звертаються.

150 років Зазимському храму

ВІДЕО про Зазим'є