• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

МОЛИТВА ПРО МИР В УКРАЇНІ

Боже Святий, Отче Вседержителю, Сине Єдинородний і Душе Святий, що все у Твоїй владі тримаєш і про все піклуєшся Премудрим Твоїм Промислом, молимося Тобі за Богом бережену Державу нашу Україну, боголюбивий народ, владу і військо її, даруй їм, Господи, глибокий і невід’ємний мир, поклади їм на серце добре про Церкву Твою та про всіх людей Твоїх, щоб і ми в тиші і чистоті проводили життя наше у всякому благочесті і чеснотах.

Позбав, Господи, Державу нашу від голоду, мору, землетрусу, потопу, вогню, меча, нашестя іноплеменних і розбрату. Родини в мирі і любові збережи, дітей виховай, молодь навчи, старість підтримай, подорожуючим сподорожуй, вбогих захисти, недужних зціли, тих, що за ґратами, згадай, розпорошених збери, спокушених наверни і з’єднай зі Святою Твоєю соборною і апостольською Церквою. Бо Твоє є Царство і сила і слава Отця і Сина і Святого Духа нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Детальніше...

Молитва — перша сходинка в духовному житті

Молитва — перша сходинка в духовному житті

Але повернімося до Хрещення і до того, що коли після нього не почнеться церковне життя, то саме Хрещення буде недієвим. У чому ж полягає церковне життя?

Детальніше...

Молитва святого Єфрема Сиріна

Молитва

Господи и Владыко живота моего, дух праздности, уныния, любоначалия и празднословия не даждь ми.
(Земний поклон)

Дух же целомудрия, смиренномудрия, терпения и любве, даруй ми рабу Твоему.
(Земний поклон)

Ей, Господи Царю, даруй ми зрети моя прегрешения, и не осуждати брата моего, яко благословен еси во веки веков, аминь.
(Земний поклон)
Боже, очисти мя грешного.
(12 раз з поясними поклонами)

Повторить всю молитву:Господи и Владыко живота ....... во веки веков, аминь.
(Земний поклон)

Детальніше...

Молитва Господня

Це перша молитва, словами якої звертається християнин до Бога і яка є взірцем для нашої особистої молитви. Про що я маю молитись, що маю просити і як я маю звертатися до Бога - всі відповіді у цих святих словах.

Детальніше...

Молитва Святому Духу

Молитва Святому Духу

В день святої Пятидесятниці вперше після Пасхи починається вживатися в молитвах церковних і вдома молитва до Святого Духа “Царю Небесний”.  Святий Дух - третя Іпостась Святої Трійці - призивається ナристиянами на початку всякої доброї справи в тому числі і в молитві. Вашій увазі пропонуємо тлумачення цієї чудової молитви.

Детальніше...

Спицы addi купить наборы спиц для вязания addi.