• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Недільна школа для дітей

Недільна школа для дітейВажливе місце в приході займає Недільна школа для дітей.

Перші заняття в ній почалися в 1999 році. На сьогоднішній день Недільна школа складається з чотирьох вікових груп: старша (з 10 до 13 років), середня (з 8 до 10 років), молодша (з 6 до 7 років), та  підготовча (з 4 до 6 років).

Основною задачею викладання в школі є навчити дітей сприймати цей світ і жити в ньому по Заповідях Божих.

У програму навчання крім основних предметів - Закону Божого, віровчення, Священного Писання - входять також додаткові - співи, драматургія (підготовка вистав до великих церковних свят), хореографія (розвиток музичного слуху, координації, гнучкості, формування гарної постави), арт-терапія (уроки малювання з педагогом-психологом), школа майстерності (вироби своїми руками, ліплення, аплікації, декупаж і ін.), англійська та німецька мови. Під час великих свят організовуються святкові концерти.

Заняття проводять професійні викладачі у приміщенні Духовно-просвітницького центру, що діє при Свято-Воскресенському храмі села Зазим'є.

Детальна інформація за телефонами: 067 442 26 87 та 050 441 55 52

 

 

 

 

 

Мобайлшина24- шиномонтаж в свао. Приедем на место. . Ищете шиномонтаж? Тут сколько стоит хранение шин. Круглосуточно. . Про місцеві дитячі сади, школи, секції, табори можна прочитати тут.