• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Відповідь Бога

Одного разу на вулиці я побачив голу дитину. Вона хотіла їсти і тремтіла від холоду. Я розлютився і звернувся до Бога: «Чому Ти дозволяєш це? Чому Ти нічого не робиш?» Бог нічого не відповів. Але вночі несподівано пролунав Його голос: «ᆵ дещо зробив. Я створив тебе».