Чим більша любов, тим більше терпінь в душі, чим повніша любов, тим повніше пізнання, чим гарячіша любов, тим палкіша молитва, чим досконаліша любов, тим святіше життя.
Святий Силуан

map

feed-image RSS
Home Рубрики Літопис Зазим'я Продовжуємо справу батьків...

Продовжуємо справу батьків...

Після свята Різдва Христовогᄒ активні парафіяни Зазимського храму з благословення настоятеля храму прот. Олександра Генераленка обійшли село з важливою місією - зібрати кошти на будівництво Духовно-просвітницького центру. Щиро вдячні всім, хто бере участь у  тій справі, яку почали наші батьки, діди і прадіди. Духовність - понад усе!

 

Співають дзвони величальну
Хвалебну пісню зазимчанам…
А серце рветься із грудей, б’ється у ритм із церковним дзвоном…

Хочеться на повни груди сказати: «Спаси, Господи, людей цих!» Людей, які не байдужі до долі села, до його історії, до тих надбань, що залишаємо ми для прийдешніх поколінь. Дай, Боже, і самим відчути всю святість церковної новобудови.
Хочеться подякувати прихожанам зазимського храму Воскресіння Христового, які звернулися у кожен дім, достукалися до кожного серця з проханням надати посильну допомогу у завершенні будівництва Духовно-просвітницького центру. Радісно відзначити, що майже всі жителі нашого села відгукнулися на це звернення. Було зібрано майже 80 000 гривень.

Не важливо, скільки людина змогла пожертвувати – головне те, що пожертвування було дане від щирої душі, не тремтячою від скупості рукою.

Кожен із Вас, дорогі брати та сестри, вніс не лише певний матеріальний внесок, а набагато більший – духовний. Адже ми розуміємо: все, що робиться во ім`я Господнє, є кроком до спасіння, це найвищий злет людської душі, це найвищий появ любові.

Просто не можливо оцінити важливість тієї справи, яку ми зараз робимо. Ми самі наближаємося до Господа нашого Іісуса Христа Сина Божого, вчимо на своєму прикладі дітей і внуків і також маємо за честь залишити нащадкам пам'ять про себе.

Вірю, що через кільканадцять років, уже у глибокій старості, сидячи на ослінчику проти сонечка і мружачись від золотого блиску церковних куполів, кожен із нас буде розповідати своїм онукам і правнукам, що у долі його величності – Духовно-просвітницього центру – «є і моя, нехай зовсім малесенька, та все ж таки частка».

А добра справа продовжується. Вже без участі волонтерів-прихожан ви можете зробити пожертву на будівництво у церкві, або ж запропонувати сᄇою посильну допомогу.

Наперед дякуємо Вам!

Спаси Вас Боже!

 

Що зробили і що потрібно

За результатами благодійного заходу були складені списки з іменами людей, що зробили пожертву. Всі ці імена сьогодні поминаються у Зазимському храмі під час Божественної літургії.
80 000 грн, що зібрали зазимці, було потрачено на внутрішні роботи в Центрі, а саме:
- на систему опалення (15 000) ;
- на плитку (29 000);
- на шпаклювання (5 000);
- гіпсокартон (9 000);
- підᄇіконники (2 000);
- сантехніку (10 000)


Ще потрібно:
- придбати двері (вхідні, для хрестильні, для
класів, бібліотеки)
- світильники;
- лінолеум;
- матеріали для фасаду (пінопласт, розчин, сітка)
- зробити поріг з навісом;
- облаштувати подвір’я, газони, паркан навколо
центру.

Але найбільше, Духовно-Просвітницький центр потребує активної участі у житті парафії жителів Зазим’я і прихожан храму.

 

.

Благодійність

Banner

.



ПОТРЕБИ ХРАМУ:

Просимо допомоги у будівництві Духовно-просвітницького центру

На сьогодні в першу чергу потрібні:
для кухні - посудомийну машину (3000-4000 грн.)
для трапезної - вже обладнано
для баптистерія - вхідні двері, стельові світильники (4 шт.).
для бібліотеки - двері, стелажі для книг, стельові світильники (6 шт.), настільні лампи, письмові столи;
для санвузлів - 4 унітазів, 4 умивальників, 2 душові піддони;
для класів - столи та стільці, дошка, шафи, стельові світильники (8 шт.).
для музею - ленолеум, шафи-вітрини, стельові та настінні світильники (8 шт.).

Контакти і реквізити

 

Храм свв. мчч. Адриана и Наталии

Авторизація